CAS:1243174-57-3 |(R)-3-Metil-1-(4,4,5,5-tetraMetil-1,3,2-dioksaborolan-2-il)butan-1-aMine hidroklorur |C11H25BClNO2

Përshkrim i shkurtër:

 • Nr CAS:1243174-57-3
 • Emri i produktit:(R)-3-Metil-1-(4,4,5,5-tetraMetil-1,3,2-dioksaborolan-2-il)butan-1-aMine hidroklorur
 • Formula molekulare:C11H25BClNO2
 • Peshë molekulare:249.5857
 • EINECS Nr.:

 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Sinonimet:

  (αR)-4,4,5,5-tetrametil-α-(2-metilpropil)-1,3,2-dioksaborolane-2-metanamine

  BUZËQESHJE kanonike:B1(OC(C(O1)(C)C)(C)C)C(CC(C)C)N.Cl


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni