CAS:122546-74-1 |2,5-Difluoro-1,3-dikarbonitril |C8H2F2N2

Përshkrim i shkurtër:

 • Nr CAS:122546-74-1
 • Emri i produktit:2,5-Difluoro-1,3-dikarbonitril
 • Formula molekulare:
 • Peshë molekulare:
 • EINECS Nr.:

 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Sinonimet:

  2,5-Difluoro-1,3-dikarbonitril;1,3-Benzenedikarbonitril, 2,5-difluoro-;2,5-Difluoroizoftalonitril


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni