CAS:122546-74-1 |2,5-Дифлуоро-1,3-дикарбонитрил |C8H2F2N2

Краток опис:

 • CAS бр.:122546-74-1
 • Име на производ:2,5-дифлуоро-1,3-дикарбонитрил
 • Молекуларна формула:
 • Молекуларна тежина:
 • EINECS бр.:

 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Синоними:

  2,5-дифлуоро-1,3-дикарбонитрил;1,3-бензендикарбонитрил, 2,5-дифлуоро-;2,5-дифлуороизофталонитрил


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја